Tema

Treball Final de Màster

Màster Universitari en Estudis Interdisciplinaris en Disseny i Comunicació (MUDIC)
Dades descriptives de l'assignatura

Treball Final de Màster​ (60302)

Tipus d’assignatura: obligatòria

Estudis: Màster Universitari en Estudis Interdisciplinaris en Disseny i Comunicació

Matèria: Treball Final de Màster

Crèdits ECTS: 15

Hores de dedicació: 375 (112,5 presencials)

Curs: 1rTrimestre: 3r

Llengua de la docència: català, castellà i anglès

Tutors:
Dr. Paolo Sustersic (psustersic@elisava.net)
Dr. Javier Peña (jpenya@elisava.net)
Dr. Albert Fuster (afuster@elisava.net)
Dr. Jonathan Chacón (jchacon@elisava.net)
Dra. Eva GilDr. Oscar Tomico (otomico@elisava.net)
Dr. David Casacuberta (dcasacubertas@elisava.net)
Dr. Ariel Guersenzvaig (aguersenzvaig@elisava.net)
Dra. Danielle Wilde
Dr. Romualdo Gondomar (rgondomar@elisava.net)
Dr. Efrain Foglia (efoglia@elisava.net)
Dr. Ramón Sangüesa (rsanguesa@elisava.net)
Martín de Azúa (mruiza@elisava.net)
Robert Thompson (rthompson@elisava.net)
Mery Cuesta (mcuesta@elisava.net)
Francesc Ribot (fribot@elisava.net)

Utilitzem cookies pròpies i de tercer per millorar la teva experiència.

Si continues navegant, considerem que acceptes la nostra

política de cookies